images

16 KWI 2019

I narada Burmistrza Tyszowiec z sołtysami 8 kadencji

W dniu dzisiejszym odbyła się I narada Burmistrza Tyszowiec z sołtysami 8 kadencji,  Pan Andrzej Podgórski Burmistrz Tyszowiec złożył gratulacje nowo wybranym sołtysom. Podkreślił także, że po raz pierwszy w historii Gminy Tyszowce Sołtyskami zostało wybranych 10 kobiet. Wyraził także nadzieję, że współpraca sołtysów z Burmistrzem i z Radą Miejską oparta będzie na zasadach partnerskich a w trudnych sprawach zawsze będziemy potrafili wypracować kompromis i aby udawało się nam wspólnie podejmować tylko słuszne i trafne decyzje dla dobra całej naszej wspólnoty gminnej.

Na naradzie wybrano Zarząd Koła Gminnego Sołtysów RP w Tyszowcach w składzie: Przewodniczący - Pan Edmund Czernij, Zastępca Przewodniczącego Pani Danuta Pawliszak, Skarbnik Koła Pani Elżbieta Torba, delegatem do koła powiatowego Stowarzyszenia Sołtysów RP w Tomaszowie Lubelskim został wybrany Pan Edmund Czernij.

 

Sołtysi 8 kadencji z terenu Gminy Tyszowce:

 

  1. Elżbieta  Rosół                      -        Czartowiec
  2. Franciszek  Habit                 -        Czartowiec – Kolonia
  3. Adam  Baj                             -        Czartowczyk
  4. Zdzisław  Kijek                     -        Czermno
  5. Edmund  Czernij                   -        Kazimierówka
  6. Henryk  Guz                          -        Klątwy
  7. Franciszka  Rykaluk              -        Lipowiec
  8. Janina  Szeremeta                  -        Marysin
  9. Michał  Sołdaczuk                  -        Mikulin
  10. Krystyna  Kusiak                    -        Niedźwiedzia Góra
  11. Bogdan  Wybranowski           -        Perespa
  12. Anna  Lizak                           -        Podbór
  13. Krzysztof Kniaź                     -        Przewale
  14. Wiesław  Zub                         -        Rudka
  15. Łukasz  Kobielarz                  -        Soból
  16. Anna  Pytel                           -        Wakijów
  17. Danuta Pawliszak                 -        Wojciechówka
  18. Lucyna  Skrzecz                     -        Zamłynie
  19. Elżbieta  Torba                      -        Dębina
  20. Marta  Kocira                        -        Tyszowce