Pamiętajmy o ogrodach

Rozkład Jazdy Bus

Menu

 

 

 


„Pogoń” lubi Wierzbicę PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Wierzbica koło Chełma znów okazała się szczęśliwa dla zawodników „Pogoni” Czartowczyk. Przed tygodniem dwóch przedstawicieli klubu z gminy Tyszowce zdobyło medale Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Zapasach w Stylu Klasycznym, a w miniony weekend ich wyczyn powtórzyły zapaśniczki.

 

Magdalena Radom w kategorii wagowej do 67 kilogramów nie dała rywalkom żadnych szans, wygrywając wszystkie swoje walki przed czasem, kładąc przeciwniczki na plecy. Kolejną medalistką z Tyszowiec jest Jolanta Jaremczuk, która w kategorii wagowej do 62 kilogramów, doszła do finału również wygrywając wszystkie walki przed czasem, ale w pojedynku o złoto uległa zawodniczce ze Stoczka Łukowskiego. Cenne punkty dla klubu zdobyła także Katarzyna Jaremczuk, która zajęła wysokie 7 miejsce w bardzo silnej kategorii wagowej do 57 kilogramów, a debiutantka, jej siostra Wiktoria, uplasowała się na 10 miejscu.

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek rywalizowało ponad 100 zawodniczek z 12 klubów z czterech województw: lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Tydzień wcześniej na zawodach młodzików, również w Wierzbicy, Jakub Darmochwał zdobył złoty medal, a Grzegorz Stelmaszczuk brązowy.

Kolejny start do którego przygotowują się teraz zawodnicy z Tyszowiec to Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Stylu Wolnym, które odbędą się w najbliższą niedzielę 9 października we Włodawie.