Rozkład Jazdy Bus

Menu

PUCHAR POLSKI DLA TYSZOWIEC PDF Drukuj Email
Wiadomości - Wiadomości Sportowe

29 października w Ropczycach odbył się Puchar Polski Kadetki i Kadetów oraz Juniorów
i Juniorek w Sumo. W turnieju wystąpiło ponad 100 zawodników z 13 klubów z całego kraju. Turniej co zgodnie wszyscy podkreślali stał na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym
i sportowym. Podopieczni Daniela Chwastka i Grzegorza Kuleszy start w Pucharze Polski mogą zaliczyc do udanych. Zdobyli indywidualnie 17 medali, drużynowo w grupie kadetek
i juniorek zdobyli Puchar Polski a w grupie kadetów i juniorów uplasowali się na trzecim miejscu.

mówi Trener Chwastek:

Swoją wysoką formę potwierdziła Kinga Darmochwał wygrywając z aktualną mistrzynią świata Natalią Kołnierzak z Warszawy oraz Ewelina Ćmil, która wygrała zdecydowanie swoje wszystkie walki z wieloma utytułowanymi kadrowiczkami
i medalistkami mistrzostw europy. Na wysokim poziomie stały również walki Magdaleny Radom i sióstr Jaremczuk ( Agnieszka, Jolanta, Katarzyna), które potwierdziły swoją przynależnośc do krajowej czołówki. Wśród chłopaków na pochwałę zasługują Jakub Darmochwał oraz Przemysław Piliszczuk, którzy walczyli na dobrym poziomie technicznym. Jestem zadowolony z postawy moich zawodników, jednak uważam że ten turniej pokazał wiele braków, które postaram się poprawic z zawodnikami w najbliższym czasie.