Rozkład Jazdy Bus

Menu

MISTRZ Z TYSZOWIEC PDF Drukuj Email
Wiadomości - Wiadomości Ogólne

W sobotę najlepszym zapaśnikiem do 85 kg w Polsce okazał się Jakub Darmochwał, który zwyciężył w Warszawie w Ogólnopolskim Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych. Jakub w swojej kategorii był bezkonkurencyjny, pewnie wygrywał wszystkie swoje walki, na wysokim VII miejscu uplasował się jego klubowy kolega Grzegorz Stelmaszczuk.

Trener Chwastek: Ten rok jest szczególnie udany dla Jakuba, wygrał wszystkie najważniejsze turnieje w swojej grupie wiekowej w Polsce. Wygrał turnieje Międzywojewódzkich Mistrzostw Makroregionalnych w zapasach stylu klasycznym, wolnym oraz sumo. Zdobył złoty medal Mistrzostw Polski w Sumo oraz udanie debiutował w Mistrzostwach Europy w Sumo zdobywając złoty medal. Jest jednym z naszych najlepszych zawodników, którzy bardzo sumiennie i ciężko pracują na treningach.

W Mistrzostwach brało udział ponad 200 najlepszych zawodników i zawodniczek z całego kraju. Warto dodac, że zawody stały na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym. Następny turniej do jakiego przygotowują się zawodnicy trenera Chwastka to: Puchar Polski w Sumo oraz międzynarodowy turniej zapaśniczy, który odbędzie się we Wrocławiu. Warto dodac, że turniej we Wrocławiu będzie prowadzony przez Krzysztofa Skibę z grupy BIG CYC, łączna pula nagród w turniej to 22500 zł.