Rozkład Jazdy Bus

Menu

POGOŃ ZDOBYŁA WARSZAWĘ PDF Drukuj Email
LUKS POGOŃ - LUKS POGOŃ

W minioną sobotę zapaśnicy i sumocy Pogoni brali udział w turniejach organizowanych
na terenie Warszawy, w których zdobyli łącznie 42 medale. Sumocy walczyli w Pucharze Polski Młodzieżowców i Kadetów – chłopców i dziewcząt oraz zawodach dzieci w ramach Grand Prix Mazowsza i Dzielnicy Wawer, w których wywalczyli 25 medali ( 5 złotych,
8 srebrnych, 12 brązowych). Złotymi medalistami zostali: Szłoda Marcin, Jaremczuk Katarzyna, Piliszczuk Przemysław, Agnieszka Jaremczuk, Nawrot Dominika. Srebrne medale zdobyli: Darmochwał Kinga, Radom Magdalena( 2 srebrne medale), Jaremczuk Katarzyna, Przemysław Piliszczuk, Jolanta Jaremczuk, Ryło Weronika, Jaremczuk Wiktoria. Brazowymi medalistami zostali: Mazurkiewicz Michał, Jedruszewski Patryk( 3 brązowe medale), Darmochwał Kinga, Jaremczuk Agnieszka( 2 brązowe medale), Radom Patrycja, Jachimek Karolina, Kołtun Paulina, Palak Angelika, Stawarska Anna oraz piąte miejsce wywalczyła Machometa Patrycja.
Trener Chwastek: Jeśli chodzi o sumoków na pochwałę zasługują najmłodsi zawodnicy, którzy udanie debiutowali w zawodach, pozostali udowodnili swoją przynależnośc
do krajowej czołówki.

Zapaśnicy Pogoni walczyli kilka kilometrów dalej w II Wawerskim Turnieju Zapaśniczym pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Warszawa Wawer, w którym wywalczyli 17 medali ( 3 złote, 4 srebrne, 10 brązowych). Złote medale zdobyli: Darmochwał Jakub, Gardzioła Adam, Draszcz Paweł. Srebrne medale wywalczyli: Stelmaszczuk Grzegorz, Kiryło Kamil, Rudnik Adrian, Flak Jakub. Na najniższym stopniu podium stanęli: Niewiadomski Michał, Bilewicz Krystian, Kiryło Rafał, Badowski Hubert, Bilewicz Bartłomiej, Jurkiewicz Gabriel, Działa Mikołaj, Jurkiewicz Mateusz, Stawarski Michał, Stawarski Paweł.

Trener Chwastek:  Jeśli chodzi o występ zapaśników to najwyżej oceniam start Jakuba Darmochwała, Grzegorza Stelmaszczuka oraz Adama Gardzioły. Można śmiało powiedziec,
że są to obecnie najlepsi zapaśnicy w sekcji. Start pozostałych zawodników również zaliczam do udanych, jednak uważam, że popełniają jeszcze zbyt wiele błędów i muszą ciężej pracowac na treningach i brac przykład z wymienionej trójki. Warszawski  turniejem kończymy starty w 2011 roku, nastepnym turniejem, w którym wystartują nasi zawodnicy będą zawody zorganizowane w Tyszowcach z okazji Wielkiej Okazji Świątecznej Pomocy.