Pamiętajmy o ogrodach

Rozkład Jazdy Bus

Menu

 

 

 


DOCENIENI PRZEZ MINISTRA I KIBICÓW PDF Drukuj Email
LUKS POGOŃ - LUKS POGOŃ

Początek roku dla trenera Pogoni Daniela Chwastka i jego zawodników jest obfity w nagrody.

Za szczególne osiągnięcia w pracy szkoleniowej w 2011 roku Minister Sportu i Turystyki Pani Joanna Mucha przyznała szkoleniowcowi Pogoni Nagrodę Zespołową Drugiego Stopnia.  Następnym wyróżnieniem jakie spotkało trenera i jego zawodniczkę Ewelinę Ćmil jest zakwalifikowanie się do grona najlepszych sportowców i trenerów oraz udział w XXVIII Plebiscycie na 10 Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców oraz 5 Trenerów
na Zamojszczyźnie w 2011 roku. W tegorocznej edycji Plebiscytu wzięło udział 46 sportowców i 20 trenerów, na których przesłano 14 tysięcy kuponów i blisko 500 esemesów. Gościem specjalnym Plebiscytu był Michał Listkiewicz znany sędzia piłkarski, który podczas imprezy poprowadził licytację koszulki z autografem bramkarza reprezentacji Polski i Arsenalu Londyn Wojciecha Szczęsnego. Dochód z licytacji przekazany został na rzecz 15 letniej Diany Komadowskiej.


Wyniki XXVIII Plebiscytu na 5 Najlepszych i Najpopularniejszych Trenerów na Zamojszczyźnie
w 2011 r.:

- V miejsce Daniel Chwastek trener zapasów i sumo w MKS Pogoń Tyszowce  - 8 908 punktów,

- IV miejsce Adam Swatek trener zapasów w LMKS Krasnystaw - 13 749 punktów,

- III miejsce Robert Rogalski trener pięściarzy ASB Hetman Zamośc - 17 206 punktów,

- II miejsce Zbigniew Lewicki trener pływaków UKS Orka Zamośc - 19 440 punktów,

- I miejsce Ryszard Radliński trener sumo Sorgi Zamośc - 23 125 punktów,

 

Wyniki XXVIII Plebiscytu na 10 Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców
na Zamojszczyźnie w 2011 r.:

- X miejsce Sylwia Lalik sztangistka Unii Hrubieszów – 14 462 punkty,

- IX miejsce Ewelina Ćmil zapaśniczka i sumoczka Pogoni Tyszowce – 19 248 punktów,

- VIII miejsce Edyta Gęśla siatkarka Tomasowii Tomaszów Lubelski – 19 884 punktów,

- VII miejsce Agata Fus sztangistka Znicza Biłgoraj – 22 124 punkty,

- VI miejsce Aleksandra Jakubczak biegaczka Agrosu Zamośc – 22 885 punktów,

- V miejsce Jakub Rogalski pięściarz AKS Hetman Zamośc – 23 227 punktów,

- IV miejsce Anna Jakubczak – Pawelec biegaczka Agrosu Zamośc – 24 629 punktów,

- III miejsce Dorota Kuśmierz dżudoczka UKJ Legion Zamośc – 28 156 punktów,

- II miejsce Magdalena Mazur sumoczka Sorgi Zamośc – 44 659 punktów,

- I miejsce Dawid Kolaja karateka Zamijskiego Klubu Karate Kjokuszin - 49 874 punktów.

Pan Daniel Chwastek i Pani Ewelina Ćmil podczas plebiscytu dostali nagrody, które ufundowali:

- Starosta Tomaszowski Pan Jan Kowalczyk,

- Burmistrz Tyszowiec Pan Mariusz Zając,

- Galeria Revia Park w Zamościu,

- Tygodnik Zamojski,

- Mewa SA z Biłgoraja,

- Ambra SA.,

- Uzdrowisko Horyniec spółka z o.o.

Trener Chwastek: Nagroda Ministra jaki i głosy kibiców, które przyczyniły się do wyróżnienia mojej zawodniczki i mnie podczas Plebiscytu Tygodnika Zamojskiego motywują mnie i moich zawodników do dalszej i cięższej pracy. Uważam, że oba te wyróżnienia pokazują że nasz klub podąża dobrą drogą , rozwija się i z roku na rok jest coraz silniejszy. Cieszy mnie to, że nasza działalnośc doceniana jest w województwie i kraju. Na koniec wraz z Eweliną pragnę podziękować wszystkim naszym kibicom oraz osobom, które przyczyniają się do rozwoju
i funkcjonowaniu naszego klubu.