Pamiętajmy o ogrodach

Rozkład Jazdy Bus

Menu

 

 

 


TYSZOWIANKI VICEMISTRZYNIAMI WOJEWÓDZTWA PDF Drukuj Email
Wiadomości - Wiadomości Sportowe

W miniony weekend w hali  Uczniowskiego Klubu Sportowego Suples Wierzbica rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Zapasach Kobiet. Najlepsze zawodniczki
w województwa oraz gościnnie startujące zawodniczki z woj. Świętokrzyskiego rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych. Podopieczne trenera Daniela Chwastka i Grzegorza Kuleszy sześciokrotnie stawały na podium, zdobywając drużynowo drugie miejsce w województwie.

Złoty medal wywalczyła Magdalena Radom/67kg/, kładąc wszystkie swoje zawodniczki
na łopatki. Medal srebrny wywalczyła Wiktoria Jaremczuk/48kg/. Medale brązowe wywalczyły: Agnieszka Jaremczuk/70kg/, Weronika Ryło/40kg/, Ewelina Ćmil/52kg/, Karolina Jachimek/44kg/. Poza podium uplasowały się Patrycja Radom, Katarzyna Jaremczuk, Jolanta Jaremczuk oraz Kinga Darmochwał.

Trener Daniel Chwastek: mimo, że nasze zawodniczki zdobyły vice mistrzostwo województwa uważam, że nie wszystko poszło tak jak powinno. Musimy z zawodniczkami popracować nad taktyką walki i poprawić błędy techniczne. Dzięki temu, że nasz klub w ostatnim czasie zakupił kamerę DVD nagrywamy wszystkie walki i wspólnie z zawodnikami i zawodniczkami analizujemy je.