Pamiętajmy o ogrodach

Rozkład Jazdy Bus

Menu

 

 

 


Gminne Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Tyszowiec PDF Drukuj Email
Wiadomości - Wiadomości Sportowe

Drużyna „Gromu” Tyszowce została bezapelacyjnym zwycięzcą tegorocznych Gminnych Mistrzostw w Piłce Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Tyszowiec. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Zamłynia, a trzecie zespół z Czartowczyka.

W zawodach, które w niedzielę 1 kwietnia odbyły się w hali miejscowego gimnazjum, rywalizowało pięć ekip z gminy Tyszowce, oprócz już wymienionych, także reprezentacja Zespołu Szkół i drużyna „Maliny”. Najpierw mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym”, a potem najlepsze zespoły grały o najwyższe lokaty.

Wyższość „Gromu” nie podlegała dyskusji. Zwycięzcy turnieju nie tylko wygrali wszystkie swoje spotkania, ale nie oddali rywalom nawet seta.

Burmistrz Mariusz Zając, który organizuje zawody od kilku lat, uważa, że poziom rywalizacji z roku na rok jest coraz wyższy. - Zespoły, które w tym roku zajęły nawet ostatnie miejsca, jeszcze kilka lat temu śmiało mogłyby rywalizować o najwyższe lokaty – mówi Informacyjnej Agencji Samorządowej burmistrz Zając.

W zwycięskiej ekipie zagrali: Radosław Leja, Damian Ziółkowski, Jacek Pachołek, Kamil Skórzyński, Ryszard Czernoba i Mateusz Dziuba.