Pamiętajmy o ogrodach

Rozkład Jazdy Bus

Menu

 

 

 


Weź udział w konkursie Lider Animator! PDF Drukuj Email
Wiadomości - Wiadomości Sportowe

Szanowni Państwo,

Serdecznie zachęcamy: włączcie się do akcji Lider Animator i zgłoście pomysły na skuteczną promocję sportu.

„Gazeta Wyborcza” ściąga Polaków z kanap już od kilku lat. W akcjach „Polska Biega” i „Polska na Rowery” co roku biorą udział setki tysięcy z Was. Imprezy sportowe organizują kluby, szkoły, parafie, samorządy lokalne, zakłady karne i domy poprawcze.

Jeśli ty także promujesz albo chcesz promować aktywność fizyczną wśród Polaków, weź udział w konkursie Coca-Coli Lider Animator.

Nagrodą w konkursie dla najlepszych animatorów aktywności fizycznej jest finansowe wsparcie ich projektów. Granty w wysokości od 10 do 15 tys. złotych dostaną autorzy 15 najlepszych prac.

Co zrobić, by zdobyć te pieniądze? Przede wszystkim trzeba być osobą pełnoletnią, napisać projekt aktywności fizycznej i wykonać jego prezentację. Projekt może dotyczyć dowolnej dyscypliny sportu, ale musi być realizowany na rzecz placówki oświatowej, wychowawczej albo jednostek samorządu terytorialnego. Od 16 kwietnia od 15 lipca projekt trzeba zarejestrować na stronie internetowej konkursu www.lideranimator.pl

Największe szanse na uznanie mają autorzy prac uwzględniających zdrowotne i wychowawcze wartości sportu, angażujących jak największą liczbę uczestników, w tym także osób mniej sprawnych fizycznie i stawiających na nowatorskie rozwiązania.

My wierzymy, że stawianie na ludzi z nowatorskim podejściem do promowania fizycznej aktywności to strzał w dziesiątkę. Jeśli, tak jak my, uważasz, że uprawianie sportu to najlepsza forma spędzania wolnego, czasu, ten konkurs jest właśnie dla ciebie.

 

Zapraszamy!

Ze sportowym pozdrowieniem

Zespół sport.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Patronem medialnym akcji jest sport.pl.

Niniejsza wiadomość pochodzi z domeny @agora.pl, należącej do Grupy