Pamiętajmy o ogrodach

Rozkład Jazdy Bus

Menu

 

 

 


Zapaśnicy i szczypiornistki dla orkiestry PDF Drukuj Email
LUKS POGOŃ - LUKS POGOŃ

 

Zawodnicy Miejskiego Klubu Sportowego "Pogoń" Tyszowce od kilku lat swoimi pokazami i układami gimnastyczno-akrobatycznymi wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tak będzie również w najbliższą niedzielę podczas 21 finału orkiestry, ale to nie jedyny sportowy akcent tegorocznego "wielkiego grania".

O 10.00 w hali sportowej tyszowieckiego gimnazjum szczypiornistki "Pogoni" zagrają z drużyną miejscowych "belfrów". Na 15.00 zaplanowano popisy zapaśników i sumoków trenera Daniela Chwastka. Gościem specjalnym pokazów będzie wicemistrz Europy seniorów w zapasach i wielokrotny medalista mistrzostw Polski - Mariusz Łoś.

Podopieczni trenera Chwastka cieszą się, że kolejny raz mogą wesprzeć inicjatywę Jurka Owsiaka, natomiast sam szkoleniowiec chwali rodziców swoich zawodników, którzy po pokazach organizują po raz pierwszy klubowe spotkanie opłatkowe.

Część muzyczna 21 finału WOŚP rozpocznie się o 17.45 na "skwerku" w Tyszowcach. Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy przy muzyce DJ-ów i zespołów muzycznych, a także licytacji orkiestrowych gadżetów, przekazanych przez Fundację WOŚP oraz tradycyjne "światełko do nieba", czyli pokaz fajerwerków.


(fot. arch. MKS "Pogoń" Tyszowce)