Pamiętajmy o ogrodach

Rozkład Jazdy Bus

Menu

 

 

 


„MŁODZIEŻOWE KIESZONKOWE”, „AGRAFKA AGORY” PDF Drukuj Email
Wiadomości - Wiadomości Ogłoszenia

Do 16 września studenci mieszkający w powiecie tomaszowskim i studenci Wydziału Zamiejscowego KULu mogą ubiegać się o stypendium pn. „Agrafka Agory”.

Stypendia „Agrafka Agory” skierowane są do studentów:

  1. są  stale zameldowani w powiecie tomaszowskim lub studiują na WZNPiE KUL Tomaszów Lubelskim, 
  2. pochodzą z rodzin znajdujących się w niekorzystnej sytuacji materialnej,  oznaczającym dochód rodziny w przeliczeniu na osobę  lub dochód osoby uczącej  się nie wyższy niż 893  zł netto  lub  1021  zł,  gdy  członkiem  rodziny  jest  osoba  legitymująca  się orzeczeniem  o niepełnosprawności  lub  orzeczeniem o umiarkowanym  albo znacznym stopniu niepełnosprawności,   
  3. osiągnęli  średnią nie niższą niż 4,0 (studenci  II roku i wyżej) , w przypadku studentów I-ego roku  brana będzie pod uwagę liczba punktów na świadectwie maturalnym nie niższa niż 150,
  4. angażują się  w działalność na polu społecznym lub obywatelskim.

Stowarzyszenie Czajnia zaprasza także uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu tomaszowskiego do składania wniosków o stypendium pn. „Młodzieżowe Kieszonkowe” terminie do 23 września.

Kryteria przyznawania stypendium dla uczniów „Młodzieżowe Kieszonkowe” to:

  • wysokość dochodu przypadająca na jednego członka gospodarstwa domowego,
  • osiągnięcia w nauce
  • działalność charytatywna i aktywność obywatelska (m.in. praca w wolontariacie, działalność w samorządzie uczniowskim, przynależność do klubu sportowego, artystycznego, itp.).

 

Więcej informacji na stronie internetowej www.czajnia.pl a także w biurze stowarzyszenia ul. Lwowska 52 (za księgarnią religijną), Tomaszów Lubelski, tel. 84 664 13 40, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

W razie pytań prosimy o kontakt z Natalią Romanek – Koordynatorem Programu Stypendialnego „Młodzieżowe Kieszonkowe” tel. 511 251 677, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .