Pamiętajmy o ogrodach

Rozkład Jazdy Bus

Menu

 

 

 


Nowy sprzęt dla uczniów PDF Drukuj Email
Wiadomości - Wiadomości Ogólne

Prawie 430 uczniów ze wszystkich szkół w gminie Tyszowce rozwija swoje zdolności na dodatkowych zajęciach, współfinansowanych przez Unię Europejską.

W ostatnich dniach do placówek trafił nowoczesny sprzęt multimedialny i pomoce dydaktyczne, które również zostały zakupione w ramach projektu pod nazwą "Absolutna szansa".

- Wartość zakupów to ponad 140 tysięcy złotych. Za te pieniądze szkoły zostały doposażone w wiele urządzeń i programów, które pozwolą prowadzącym na organizację takich zajęć, by były one atrakcyjne dla uczniów - mówi kierownik projektu Grzegorz Furmańczuk:  Pobierz

Nowe pomoce uczniowie będą wykorzystywać podczas dodatkowych lekcji m.in. z: języka angielskiego i polskiego, matematyki, przyrody, informatyki, historii, chemii i fizyki, a także w zajęciach logopedycznych i rekreacyjno-ruchowych: Pobierz

Dodatkowe zajęcia będą się odbywać do czerwca przyszłego roku w szkołach podstawowych w Czartowczyku, Kazimierówce, Perespie, Przewalu i Tyszowcach oraz gimnazjum w Tyszowcach.

Realizacja projektu "Absolutna szansa" będzie kosztować ponad 750 tysięcy złotych, które prawie w całości będą pochodzić ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


(fot. UM Tyszowce)