Pamiętajmy o ogrodach

Rozkład Jazdy Bus

Menu

 

 

 


Orkiestra stroi instrumenty PDF Drukuj Email
Wiadomości - Wiadomości Ogólne

 

5 tysięcy 374 złote i 64 grosze to dotychczasowy rekord Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tyszowcach. Organizatorzy najbliższego finału wierzą, że 12 stycznia 2014 roku, pobiją nowy rekord.

Szczegółowy program "wielkiego grania" jeszcze nie jest ustalony, ale przygotowania już trwają. Wiadomo m.in., że pieniądze do puszek będzie zbierać 25 wolontariuszy, którzy będą czekać na ofiarodawców nie tylko w mieście i gminie Tyszowce, ale również w sąsiedniej gminie Łaszczów.

Tak jak do tej pory główna impreza będzie mieć charakter sportowo-artystyczny. W hali tyszowieckiego gimnazjum jest planowany turniej piłki ręcznej, a wieczorem na Placu Konfederacji odbędzie się koncert, połączony z licytacją gadżetów. - Mamy nadzieję, że pogoda nam dopisze, ale jeśli stanie się inaczej, ze względu na zdrowie artystów i uczestników, rozważamy przeniesienie występów i aukcji do Samorządowego Centrum Kultury - informuje szef tyszowieckiego sztabu, jednocześnie dyrektor SCK Grzegorz Piliszczuk. Na licytacji na pewno znajdą się gadżety, przekazane przez Fundację WOŚP, ale lista przedmiotów jeszcze nie jest zamknięta. Każdy kto dysponuje ciekawymi propozycjami może je zgłosić do sztabu orkiestry w SCK lub zgłosić telefonicznie pod numer: 603 773 483.

Pieniądze zebrane podczas 22 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.


(fot. SCK w Tyszowcach)