Pamiętajmy o ogrodach

Rozkład Jazdy Bus

Menu

 

 

 


Podium zapaśniczek w Siedlcach PDF Drukuj Email
Wiadomości - Wiadomości Sportowe

 

 

Powiększa się konto sukcesów zawodniczek i zawodników Miejskiego Klubu Sportowego "Pogoń" Tyszowce. W miniony weekend uzupełniły go Magdalena Radom i Katarzyna Jaremczuk, które zdobyły srebro i brąz na Mistrzostwach Polski Kadetek w Zapasach Kobiet Zrzeszenia LZS.

W turnieju, który odbył się w Siedlcach, rywalizowało prawie 100 zawodniczek. Magdalena Radom walczyła w kategorii wagowej do 70 kilogramów i zdobyła srebrny medal, przegrywając nieznacznie na punkty tylko jedną walkę. Natomiast Katarzyna Jaremczuk rywalizowała w kategorii do 65 kilogramów, w której wywalczyła brązowy medal.

Zadowolony z postawy swoich podopiecznych jest trener tyszowianek Daniel Chwastek, który przypomina, że to kolejne sukcesy obydwu zawodniczek. - Magda i Katarzyna w tym roku już drugi raz zajmują wysokie lokaty na turniejach mistrzowskich. W lutym Katarzyna Jaremczuk zdobyła srebrny medal Pucharu Polski Kadetek, a wcześniej Magdalena Radom wywalczyła tytuł międzynarodowej wicemistrzyni Polski Kadetek - przypomina trener Chwastek.

Obecnie grupa młodzików tyszowieckiej "Pogoni" przygotowuje się do Mistrzostw Województwa w Zapasach, które odbędą się za tydzień w Wierzbicy.
(fot. MKS "Pogoń" Tyszowce)