Pamiętajmy o ogrodach

Rozkład Jazdy Bus

Menu

 

 

 


Najlepsze w powiecie po raz trzeci PDF Drukuj Email
Wiadomości - Wiadomości Ogólne

 

Piłkarki ręczne z Tyszowiec po raz trzeci zdobyły tytuł mistrzyń powiatu tomaszowskiego. Podczas powiatowej "Gimnazjady", która odbyła się w nowym Powiatowym Centrum Sportowym młode tyszowianki okazały się lepsze od dwóch drużyn z Tomaszowa Lubelskiego i zespołu z Bełżca.

 

 

W zwycięskiej drużynie prowadzonej przez Kingę Dyniec zagrały gimnazjalistki z pierwszej i drugiej klasy sportowej o profilu piłka ręczna, utworzonej niedawno w tyszowieckim gimnazjum oraz starsze dziewczęta z klasy trzeciej. Mistrzowski tytuł wywalczyły: Agnieszka Madej, Elżbieta Wybranowska, Joanna Proć, Joanna Rutkowska, Agata Furmańczuk, Dominika Bezpalko, Weronika Bezpalko, Katarzyna Radecka, Kinga Aleksandrowicz, Dominika Kornas, Magdalena Kocira, Dominika Szczygielska, Weronika Żukowska, Gabriela Lizak, Patrycja Kornas, Karolina Działa, Natalia Kocira, Patrycja Zabłocka, Zuzanna Jaroni, Ewelina Stelmaszczuk i Kinga Sławińska.



Rejonowa "Gimnazjada" w piłce ręcznej odbędzie się 7 kwietnia. Oprócz dziewcząt z Tyszowiec w zawodach wezmą udział najlepsze ekipy z pięciu powiatów południowej części województwa lubelskiego.


(fot. Gimnazjum w Tyszowcach)