Pamiętajmy o ogrodach

Rozkład Jazdy Bus

Menu

 

 

 


Udane mistrzostwa dzieci i młodzików w zapasach PDF Drukuj Email
Wiadomości - Wiadomości Sportowe

 Pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej i 12 medali indywidualnych - taki jest dorobek zawodników Miejskiego Klubu Sportowego "Pogoń" Tyszowce na Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Dzieci i Młodzików w Zapasach.

W turnieju, który odbył się w sobotę 29 marca w Wierzbicy, startowało prawie 200 zapaśników i zapaśniczek, a wśród gości honorowych byli mistrz świata Dariusz Jabłoński oraz wicemistrz olimpijski Andrzej Głąb.

Podopieczni trenera Daniela Chwastka wywalczyli 8 złotych, 1 srebrny i 3 brązowe medale. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Adam Gardzioła, Jakub Antoszewski, Gabriel Jurkiewicz, Jakub Niewiadomski, Jakub Flak, Adrian Rudnik, Arkadiusz Kochman i Michał Stawarski.
Srebrny medal wywalczył Jakub Jurkiewicz, natomiast brązowe zdobyli Szymon Wlaź, Filip Wlaź i Paweł Stawarski.

Przed zawodnikami "Pogoni" kolejny pracowity weekend. Podopieczni trenera Chwastka wystartują aż w trzech turniejach. Będą to Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w Sumo w Warszawie, Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów w Zapasach w Kostrzyniu raz Puchar Polski Kadetek w Zapasach Kobiet w Chęcinach.


(fot. MKS "Pogoń" Tyszowce)