Pamiętajmy o ogrodach

Rozkład Jazdy Bus

Menu

 

 

 


Forum Kobiet Aktywnych PDF Drukuj Email
Wiadomości - Wiadomości Ogólne

Burmistrz Tyszowiec Pan Mariusz Zając z paniami z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Tyszowce wzięli udział w VI Forum Kobiet Aktywnych, które odbyło się 1 lipca 2014 r. w Gminie Mircze. Panie z KGW przygotowały regionalne stoisko z lokalnymi produktami i rękodziełem wykonanym przez nie same. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Forum Kobiet Aktywnych to cykliczne wydarzenie integrujące i aktywizujące środowiska aktywnych kobiet mieszkających na terenach wiejskich województwa lubelskiego.

Celem tegorocznego spotkania było otwieranie kobiet na współpracę międzynarodową oraz wzmacnianie w aktywności dzięki doświadczaniu różnych form działalności kobiet z różnych krajów.

Podczas uroczystości został rozstrzygnięty Konkurs Kobieta Aktywna Lubelszczyzny 2014 r. Z wielką przyjemnością informujemy, że z pośród zgłoszonych kandydatek ze wszystkich Gmin z terenu województwa lubelskiego KOBIETĄ AKTYWNĄ ROKU 2014  została Pani TERESA CHRASTINA  Sekretarz  Gminy Tyszowce,  członek Zarządu  Powiatu Tomaszowskiego. Jest to ogromy zaszczyt dla Gminy Tyszowce. Serdecznie gratulujemy.