Pamiętajmy o ogrodach

Rozkład Jazdy Bus

Menu

 

 

 


Wybieramy Super Sołtysa 2014! PDF Drukuj Email
Wiadomości - Wiadomości Ogłoszenia

Kronika Tygodnia ogłosiła plebiscyt „Wybieramy Super Sołtysa 2014!” z terenu naszej gminy udział w plebiscycie bierze Pani Anna Pytel – sołtys wsi Wakijów.

Pani Anna jest sołtysem Wakijowa od 3 lat, razem z mężem Arkadiuszem prowadzi gospodarstwo rolne o powierzchni 70 ha, hoduje także bydło. Ma dwójkę dzieci w wieku 19 i 17 lat.

            Od dwóch lat Pani Anna działa w KGW w Wakijowie, które ma swoją siedzibę w budynku po byłej szkole podstawowej, z pomocą Burmistrza Tyszowiec, sponsorów a także przy dużym zaangażowaniu mieszkańców, ów budynek został już częściowo wyremontowany.

            W wolnych chwilach Pani Anna zajmuje się rękodziełem artystycznym, wykonuje min, bombki choinkowe (na Boże Narodzenie), pisanki (na Wielkanoc) a następnie swoje prace przekazuje do Wakijowskiej kaplicy.

 

            Aby wziąć udział w plebiscycie i zagłosować na kandydatkę o miano Super Sołtysa 2014 z terenu naszej gminy należy wypełnić i wysłać kupon zgłoszeniowy, publikowany w miesiącu sierpniu na łamach Kroniki Tygodnia.

            Zachęcamy do oddawania głosów na naszego kandydata !!!