Pamiętajmy o ogrodach

Rozkład Jazdy Bus

Menu

 

 

 


Burmistrz Mariusz Zając na trzecią kadencję PDF Drukuj Email
Wiadomości - Wiadomości Ogólne

 

Mariusz Zając będzie trzecią kadencję burmistrzem Tyszowiec. Niedzielne wybory samorządowe wygrał ze swoim konkurentem Andrzejem Podgórskim trzema głosami.

Obecny burmistrz Mariusz Zając zdobył 1 377 głosów, a jego kontrkandydata Andrzeja Podgórskiego poparło 1 374 wyborców.

Komentując te wyniki w rozmowie z Informacyjną Agencją Samorządową Mariusz Zając przyznał, że podczas tegorocznej kampanii mówił o swoich dokonaniach i planach na rozwój gminy podczas bezpośrednich spotkań z mieszkańcami. - Okazuje się jednak, że brak ulotek, plakatów i podobnych form promocji to za mało. Kilkuletnią pracę trzeba pokazywać bardziej wyraźnie, by spokojniej oczekiwać na werdykt wyborców - stwierdził burmistrz Tyszowiec.

W nowej Radzie Miejskiej Mariusz Zając będzie mieć 5 przedstawicieli swojego komitetu wyborczego. Będą to: Mirosław Wronka, Anna Lipka, Robert Kozłowski, Grażyna Barańska i Alicja Lis. O 4 więcej radnych wprowadził komitet jego kontrkandydata. KWW Andrzeja Podgórskiego będą reprezentować: Zdzisław Cisak, Antoni Czarnecki, Stefan Medak, Andrzej Szachnowski, Tadeusz Padyjasek, Marcin Kawałko, Zenon Dziuba, Wiesława Sawińska i Piotr Marszalec. Ostatni mandat zdobył, startujący z własnego komitetu wyborczego, Jan Jurkiewicz.

Mariusz Zając pracuje w samorządzie od 1990 roku. Urząd Miejski jest jego pierwszym i jedynym zakładem pracy, w którym został zatrudniony zaraz po studiach na Akademii Rolniczej w Lublinie.