Pamiętajmy o ogrodach

Rozkład Jazdy Bus

Menu

 

 

 


Zapaśnicy przed sezonem PDF Drukuj Email
Wiadomości - Wiadomości Sportowe

 

Zapaśnicy Miejskiego Klubu Sportowego "Pogoń" Tyszowce przygotowują się do nowego sezonu. Pierwsze starty podopiecznych trenera Daniela Chwastka już w najbliższy weekend.

Gdy ich rówieśnicy odpoczywali na feriach zawodnicy "Pogoni" brali udział w obozach przygotowawczych i treningach, które odbywały się w Świeradowie, Supraślu i Zamościu.

Mistrz Europy i Mistrz Polski Juniorów w Sumo oraz brązowy medalista Mistrzostw Polski Kadetów w Zapasach Jakub Darmochwał spędził 10 dni w Świeradowie na obozie kadry narodowej juniorów w zapasach.

Do zbliżających się mistrzostw kraju w zapasach uczestnicy zgrupowania przygotowywali się pod okiem mistrza olimpijskiego Włodzimierza Zawadzkiego.

Kolejnych dwóch zawodników tyszowieckiego klubu - Adam Gardzioła i Jakub Antoszewski uczestniczyli również w 10-dniowym zgrupowaniu kadry narodowej kadetów w Supraślu. Jakub Antoszewski to Mistrz Polski Młodzików w Zapasach, natomiast Adam Gardzioła jest brązowym medalistą mistrzostw kraju.
Pozostali zawodnicy i zawodniczki spędzili ferie w Zamościu gdzie szlifowali formę pod okiem trenerów Bogdana Daniłowicza, Daniela Chwastka i Mariusza Łosia. Podczas tego obozu nie tylko ciężko pracowali na treningach, ale również korzystali z basenu i lodowiska.

Trener Daniel Chwastek ma nadzieję, że dobrze przepracowany okres przygotowawczy przyczyni się do osiągania dobrych wyników sportowych w 2015 roku. Najbliższy sprawdzian formy już w sobotę 21 lutego w Janowie Lubelskim i Krotoszynie. W Janowie Lubelskim reprezentanci Tyszowiec będą walczyć w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Zapasach, zaś w Krotoszynie wystąpią w Pucharze Polski w Sumo.


(fot. MKS "Pogoń" Tyszowce)