Pamiętajmy o ogrodach

Rozkład Jazdy Bus

Menu

 

 

 


Złoty medal Magdaleny Radom PDF Drukuj Email
Wiadomości - Wiadomości Sportowe

 

Magdalena Radom z Miejskiego Klubu Sportowego "Pogoń" Tyszowce została złotą medalistką Pucharu Polski Kadetek w Zapasach Kobiet. Podczas zawodów, które w miniony weekend odbyły się w Siedlcach, zawodniczka startująca w kategorii wagowej do 70 kilogramów wygrała wszystkie swoje walki przed czasem.

Zdaniem trenera Daniela Chwastka sukces Magdaleny Radom w tym turnieju potwierdza, że zawodniczka "Pogoni" wraca do wysokiej formy po kontuzji kolana. Dodaje przy tym, że dzięki zwycięstwu w Pucharze Polski Magdalena Radom zakwalifikowała się do najważniejszej dla niej imprezy w tym roku, czyli do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Zawodnicy z Tyszowiec kontynuują więc dobrą passę z ubiegłego roku. Ich wysiłek docenili uczestnicy 5 Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Zamościa. Wśród szkoleniowców drugie miejsce zajął Daniel Chwastek, a wśród 10 najlepszych sportowców znaleźli się Katarzyna Jaremczuk, Jakub Darmochwał i Przemysław Piliszczuk.

Obecnie zawodnicy "Pogoni" przygotowują się do startu w zawodach Pucharu Polski w Sumo, które w ostatni weekend marca odbędą się w Strzelcach Opolskich.


(fot. MKS "Pogoń" Tyszowce/Sz.Łyciak)