Pamiętajmy o ogrodach

Rozkład Jazdy Bus

Menu

 

 

 


Cztery medale sumoków w Strzelcach Opolskich PDF Drukuj Email
Wiadomości - Wiadomości Sportowe

 

Kolejny udany weekend mają za sobą zawodnicy Miejskiego Klubu Sportowego "Pogoń" Tyszowce. Na zawodach Pucharu Polski Juniorów i Juniorek w Sumo, które odbyły się w Strzelcach Opolskich, podopieczni trenera Daniela Chwastka wywalczyli trzy złote medale i 1 brązowy.

Na najwyższym stopniu podium stanęli Jakub Darmochwał w kategoriach wagowych do 92 i do 100 kilogramów oraz Magdalena Radom w kategorii plus 70 kilogramów. Brąz w kategorii do 65 kilogramów zdobyła Katarzyna Jaremczuk.

Był to ostatni sprawdzian formy zawodników z Tyszowiec przed Mistrzostwami Polski Juniorów i Juniorek, które 11 kwietnia odbędą się w Siedlcach. - Test wypadł pozytywnie, co jest szczególnie ważne w kontekście nie tylko mistrzostw w Siedlcach, ale również, zaplanowanych na ten sam weekend, Międzynarodowych Mistrzostw Polski Kadetek w Zapasach - mówi trener Chwastek.

Pracę zapaśników i sumoków docenili czytelnicy Tygodnika Zamojskiego, dzięki którym Katarzyna Jaremczuk zajęła drugie miejsce w plebiscycie na najpopularniejszych sportowców w regionie, a czwarty wśród trenerów był Daniel Chwastek. Ponadto na trzecim miejscu w tym konkursie uplasował się Bogusław Daniłowicz, trener "Agrosu" Zamość, który współpracuje z trenerem Chwastkiem i klubem z Tyszowiec. Wszyscy wyróżnieni dziękują za głosy i zapewniają, że dołożą wszelkich starań, by zdobywać kolejne trofea.


(fot. MKS "Pogoń" Tyszowce)