Pamiętajmy o ogrodach

Rozkład Jazdy Bus

Menu

 

 

 


IX MIEJSCE NASZEJ SZKOŁY W FINALE WOJEWÓDZKIM XV TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ,,Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”. PDF Drukuj Email
Wiadomości - Wiadomości Sportowe

W dniu 10.04.2015r. na boiskach treningowych KS ,,Hetman” Zamość reprezentacja chłopców z Naszej Szkoły reprezentując Powiat Tomaszowski w kategorii U – 8 uczestniczyła w finale wojewódzkim XV Turnieju Piłki Nożnej ,,Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”.

W turnieju uczestniczyli mistrzowie powiatów z województwa lubelskiego, których podzielono drogą losowania do 6 grup. W grupie C za rywali mieliśmy zespoły: MSKS ,,Puławiak” Puławy, SP Brzeźnica Bychawska oraz  SP Nr 1 Radzyń Podlaski.

 Oto wyniki meczów grupy C:

SP Tyszowce – MSKS ,,Puławiak” Puławy  2 : 8

SP Brzeźnica Bychawska – SP Nr 1 Radzyń Podlaski   1 : 3

SP Tyszowce – SP Brzeźnica Bychawska   8 : 0

MSKS ,,Puławiak” Puławy - SP Nr 1 Radzyń Podlaski   3 : 1  

SP Tyszowce – SP Nr 1 Radzyń Podlaski   2 : 0

MSKS ,,Puławiak” Puławy  - SP Brzeźnica Bychawska   8 : 0

W grupie C zajęliśmy II miejsce i niestety tylko przez gorszą różnicą bramek nie awansowaliśmy do ćwierćfinału, kończąc rywalizację na IX miejscu.

W nagrodę otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom a  każdy zawodnik medal, koszulkę i nagrody rzeczowe.

Mistrzem województwa lubelskiego w kategorii chłopców U-8 został nasz grupowy rywal zespół MSKS ,,Puławiak” Puławy  który w finale pokonał  SP Nr 29 z Lublina 3 : 0.

POWIAT TOMASZOWSKI W TURNIEJU REPREZENTOWALI:

KLISZCZ MICHAŁ, TORBA JAKUB, LIS DAWID, DZIAŁA WIKTOR, OKALSKI MICHAŁ, SÓL WOJCIECH, MAC KACPER, PILISZCZUK JAKUB, HAWRYLAK JAKUB, NAGAJ BARTŁOMIEJ, HAWRYLAK BARTOSZ, RADOM KACPER.

Zespół do turnieju przygotowywał Pan Jacek Kruk.

zdjęcia z turnieju w zakładce więcej