Pamiętajmy o ogrodach

Rozkład Jazdy Bus

Menu

 

 

 


Zawodnicy "Pogoni" trzymają formę PDF Drukuj Email
Wiadomości - Wiadomości Sportowe

 

Zawodnicy Miejskiego Klubu Sportowego "Pogoń" Tyszowce potwierdzają wysoką formę.

Przed tygodniem Adam Gardzioła i Adrian Rudnik stanęli na podium Mistrzostw Polski Młodzików w Sumo w Myślenicach, a w miniony weekend wywalczyli kolejne medale na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Zapasach w Stylu Wolnym strefy C, które odbyły się w Kraśniku.

Adam Gardzioła w kategorii wagowej do 73 kilogramów wygrał wszystkie walki przez przewagę techniczną, zdobywając - tak jak tydzień temu - złoty medal. Adrian Rudnik wypadł jeszcze lepiej niż w Myślenicach, gdzie zdobył brąz. Tym razem zajął drugie miejsce w kategorii do 35 kilogramów, przegrywając tylko jedną walkę.

Według trenera Pogoni" Daniela Chwastka na uwagę zasługuje również występ najcięższego zawodnika tyszowieckiego klubu - Kamila Cyca z Komarowa, który w pierwszych swoich zawodach zapaśniczych w kategorii do 100 kilogramów był piąty.

W zawodach w Kraśniku startowało ponad 100 zawodników z 19 klubów z województw lubelskiego, podkarpackiego, łódzkiego i świętokrzyskiego.

Obecnie zawodnicy z Tyszowiec przygotowują się do Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Zapasach w Stylu Klasycznym, które się odbędą się już w najbliższy weekend 26 września w Chełmie.


(fot. MKS "Pogoń" Tyszowce)