Pamiętajmy o ogrodach

Rozkład Jazdy Bus

Menu

 

 

 


FERIE ZIMOWE 2017 PDF Drukuj Email
Wiadomości - Wiadomości Sportowe

W pierwszym tygodniu ferii zimowych Szkoła Podstawowa im Jana Kilińskiego w Tyszowcach wraz z Miejskim Klubem Sportowym organizuje akcję: „AKTYWNE FERIE 2017”. Pomysłodawcą i koordynatorem akcji jest Daniel Chwastek, który od 16 do 20 stycznia będzie prowadził zajęcia rekreacyjno – sportowe z dziećmi i młodzieżą z terenu Tyszowiec. Zajęcia od poniedziałku do piątku będą odbywać się od godziny 09:00 w hali Zespołu Szkół nr 5 w Tyszowcach ( tyszowieckie liceum). Podczas zajęć dzieci będą uczestniczyły w licznych grach i zabawach oraz zajęciach gimnastyczno – akrobatycznych. Podczas ferii dla chętnych będzie organizowany wyjazd na krytą pływalnię do Zamościa oraz kulig połączony z ogniskiem.
Daniel Chwastek: Miejski Klub Sportowy Pogoń Tyszowce oraz Szkoła w Tyszowcach jak co roku stara się w zapełnić dzieciom i młodzieży z Tyszowiec czas aby odciągnąć je od komputerów i telewizorów. Akcję „AKTYWNE FERIE 2017” wspierają:
– Burmistrz Tyszowiec Mariusz Zając,
– Urząd Miejski w Tyszowcach,
– EDP Renewables,
– Klub Sportowy Agros Zamość.
Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci i młodzież, które chcą czynnie wziąć udział w naszej akcji. Ruszamy już o godz. 09:00 w poniedziałek!!!
Wszelkie informacje udzieli koordynator akcji Daniel Chwastek – tel 606 375 234