Utworzono: 10 sierpień 2018 Opublikowano

To już za 10 dni tj. 18.08.2018 w sobotę od godz.16.00 w Zamłyniu ul Garbarska 19, gm. Tyszowce, powiat  Tomaszów Lubelski rozpocznie się XI edycja „Mniszek- Stock” Mini Festiwalu Spod Strzechy Cichych Poetów w Zagrodzie Rekreacyjnej ” Mniszek „.

Piękno słowa spod strzechy, otoka dzikiej przyrody plus wypoczynek i relaks w miłej atmosferze w obejściu skansenowym jest zaproszeniem dla wszystkich słuchaczy. Zaproszenie kierujemy przede wszystkim dla aktorów imprezy tj. cichych poetów, którzy chcieliby wziąć udział w prezentacji swojej twórczości tzw. ” poezja z szuflady ” od ludu piszącego dla ludu słuchającego. Wszystkich słuchaczy uroczyście zapraszamy na tą kulturową formę rozrywki, którzy wyłonią laureata spośród poetów, ustalą w drodze głosowania 2 , 3, 4 miejsce i wraz z nimi wezmą udział w biesiadzie. Serdecznie zapraszamy- wstęp wolny.