„Centrum Wspierania Ekonomii Społecznej w Gminie Tyszowce”

Utworzono: 20 wrzesień 2018 Opublikowano

logo

W ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII. Promocja integracji społecznej, Działanie 7.2. Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmacnianie sektora ekonomii społecznej, Poddziałanie 7.2.2 Wsparcie ekonomii społecznej, współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W projekcie uczestniczy 60 osób (w tym 20 osób bezrobotnych oraz 40 osób - członków organizacji pozarządowych (stowarzyszeń). Wsparcie dla w/w osób polega na udzieleniu doradztwa i szkoleń na temat zakładania i/lub prowadzenia działalności w sektorze ekonomii społecznej. Dodatkowo w ramach projektu organizowane są spotkania pt. „Partnerstwo na rzecz ekonomii społecznej” inicjujące lokalną sieć współpracy. W ramach projektu uczestnicy uzyskają wiedzę na temat komunikacji, podstaw sektora ekonomii społecznej, finansów, marketingu. Również w ramach projektu powstanie Interaktywna Baza Danych. W ostatnim kwartale 2012 r. zostanie utworzone Centrum Usług Doradczych.  Projekt potrwa do 31 grudnia 2012 r.

Kwota całkowita brutto : 693 174,00 zł.

Kwota dofinasowania (100 %)