KONSULTACJE SPOŁECZNE PROGRAMU OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI BEZDOMNYMI ORAZ ZAPOBIEGANIA BEZDOMNOŚCI ZWIERZĄT NA TERENIE GMINY TYSZOWCE W 2018 ROKU

Utworzono: 15 lipiec 2018 Opublikowano

Herb TyszowiecZapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach projektu uchwały w sprawie przyjęcia "Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Tyszowce w 2018 roku".

Burmistrz Tyszowiec zaprasza wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe, których statutowym celem jest ochrona zwierząt, zarządców obwodów łowieckich działających na terenie gminy, oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia

24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016 r. poz.1817) do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych projektu uchwały Rady Miejskiej w Tyszowcach w sprawie określenia ,, Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Tyszowce w 2018 roku’’.

Wszystkie sugestie i uwagi dotyczące w/w projektu uchwały należy kierować na adres: Urząd Miejski w Tyszowcach, ul. 3 Maja 8, 22-630 Tyszowce.

Osoba upoważniona do kontaktu: Elżbieta Kierepka, tel: 84 6612135,

Załączniki:

Zarządzenie Nr 8/2018 Burmistrza Tyszowiec z dnia 10 stycznia 2018 r. wraz z Projektem uchwały w sprawie określenia ,,Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Tyszowce  w 2018 roku’’.

Formularz konsultacji