• Swieto Niepodleglosci
    Uroczystości 100 - lecia Niepodległości

Utworzono: 07 maj 2018 Opublikowano

ARiMR ogłasza konkurs dla OSP "Ochotnicza Straż Pożarna w służbie mieszkańców wsi" | Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie prezentacji multimedialnej i zaprezentowanie jej wśród mieszkańców, uczniów przedszkoli i szkół z terenów wiejskich w sposób zgodny z regulaminem konkursu. Celem przeprowadzanej kampanii jest dążenie do ograniczenia wypadków oraz poprawy ochrony zdrowia wśród rolników i członków ich rodzin.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy: wojewódzki i ogólnopolski. W pierwszym (1.06-15.08.2018 r.) powołane w każdym Oddziale Regionalnym ARiMR jury wyłoni 5 najlepszych prac konkursowych. Wszystkie wyróżnione OSP otrzymają torby medyczne do ratowania życia ludzkiego. Prezentacja najlepiej oceniona przez Oddział Regionalny, weźmie udział w drugim etapie  (27.08-2.09.2018 r.), w którym na fejsbukowym profilu ARiMR odbędzie się publiczne głosowanie. Jednostka OSP, której projekt zgromadzi najwięcej głosów otrzyma nagrodą rzeczową w postaci defibrylatora AED. Nagrodą za zajęcie II miejsca będzie zestaw treningowy składający się z fantoma i defibrylatora, a zdobywca III miejsca otrzyma pilarkę spalinową.

Prace konkursowe można przesyłać od 1 czerwca 2018 r. do 15 sierpnia 2018 r.  na adres właściwego Oddziału Regionalnego ARiMR.

Regulamin konkursu - otwórz

Załącznik 1 Adresy Oddziałów Regionalnych - otwórz

Załącznik 2 Oświadczenie o nieodpłatnym przeniesieniu praw autorskich na Organizatora Konkursu oraz przetwarzaniu danych osobowych - otwórz

Plakat konkursowy (format PDF) - otwórz